To nejlepší na konec!

07.07.2014 15:12

Máme za sebou vrchol soutěží  Mistry s mistry. Finálový závod pro nejlepší sportovce 2014 se konal 24.5.2014 v Říčanech u Prahy. Z našeho klubu postoupilo celkem 13 sestav.  Za výkony našich závodnic jsme obdrželi 5 sad medailí. Absolutní mistryní se stala Kristýna Pakandlová, která zvítězila v kategorii B v jednotlivkyních ve věku 9 – 11 let a odvezla si z Říčan pohár pro nejlepší sportovkyni v této kategorii. Dalšími absolutními mistryněmi se staly Aneta Hrušková, Sára Částková a Kristýna Pakandlová v trojicích v kategorii B. Za celou sezónu získaly 5 zlatých a jednu stříbrnou medaili a závěrečný vítězný pohár v konkurenci mnoha klubů z České republiky. Další  stříbrné medaile vybojovaly dvojice Kristýna Pakandlová a Denisa Řezníčková. Také Tereza Štěpánková v nejmenší kategorii jednotlivkyň získala 2. místo a podařilo se jí rozdělit nejkvalitnější závodnice ze Slaného, které si tradičně braly zlato a stříbro v kategorii A. Mezi staršími závodnicemi byly velmi úspěšné Marika Julie Gregorová a Veronika Lhotková, které si odvezly bronzové medaile ve dvojicích v kategorii C. Na závěr soutěže byly vyhlášeny nejúspěšnější kluby. Studio ATAK se vyšplhalo až na 5. místo v konkurenci padesáti klubů. Nad námi už byly pouze 4 kluby s rozsáhlou členskou základnou nad 100 dětí. Je to obrovský úspěch a zásluha všech našich závodnic a trenérek - Veroniky Králové, Terezy Pšeničkové, Terezy Kůtové, Michaely Fialové a Jaroslavy Špačkové.